Hidromek Elektrikli HİCON 7w Tasarım Ödülü
Nakliye portalı
Haber
26 Aralık 2020 - Cumartesi 08:49
 
Hidromek Elektrikli HİCON 7w Tasarım Ödülü
Türkiyenin yerli iş makinası üreticisi Hidromek argesinden yüzde yüz elektrikli iş makinası üretti ve Almanya da tasarım ödülü aldı.Hidromek HiCON 7W serisi 100 elektrikle çalışıyor.Tüm dünyada yeni trend olan elektrikli araçlara iş makinaları da dahil olmuş oldu.
İŞ MAKİNALARI Haberi
Hidromek Elektrikli HİCON 7w Tasarım Ödülü

 
HİDROMEK, dünyanın en seçkin tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen German Design ödüllerinde 100 elektrikli lastikli ekskavatörü HİCON 7W ile “Winner” ödülüne layık görüldü.  Tasarım alanında dünyanın önde gelen yetkinlik merkezlerinden biri olarak kabul edilen Alman Tasarım Konseyi’nin her yıl düzenlediği German Design yarışmasında ödüller, uluslararası tasarım alanına öncü katkılar sunan projelere veriliyor. “German Design Award 2017’de HMK 600 MG motor greyder ile “Special Mention”, German Design 2018 ödüllerinde de HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici ile “Winner” ödülünü almaya hak kazanan HİDROMEK, HİCON 7W ile uluslar arası prestije sahip ödüllerine bir yenisi daha ekledi. 
 
100 Elektrikli HİCON 7W 
 
HİDROMEK’in geleceğin elektrikli iş makinesi kategorisinde uzmanlaşma hedefi ile geliştirdiği 100 elektrikli HİCON 7W;  akıllı, ekonomik ve çevre dostu oluşuyla ön plana çıkıyor. Sıfır emisyonlu olması ve kompakt boyutları ile şehrin birçok noktasında ve kapalı alanlarda kolaylıkla kullanılabilecek olan HİCON 7 W, sahip olduğu “Güvenli Çevre Sistemi” ile de güvenli sürüş için arka ekranı ile çevresine bilgi aktarabiliyor.
 
HİDROMEK Tasarım ve AR-GE Gücünü Dünyaya Tanıtıyor
 
Almanya’da gerçekleşen, sektörün en büyük fuarlarından olan Bauma 2019’da yenilikçi iş makineleri ile büyük ilgi gören HİDROMEK, fuarda ilk kez sergilediği, yüzde yüz elektrikli ekskavatörü HICON 7W ile de fuara damgasını vurmuştu. HİDROMEK, bu kez elektrikli ekskavatörü ile Almanya’dan tasarım ödülü ile döndü. 41 yıldır iş makinesi sektöründe hizmet veren ve ürün tasarımları ile fark yaratan HİDROMEK, aldığı bu ödül ile birlikte tasarım ödüllerinin sayısını 18’e yükseltti. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Hidromek, Elektrikli, HİCON, 7w, Tasarım, Ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı