Hidromek yeni iş makinası HMK 635 WL yi piyasaya sürdü
Nakliye portalı
Haber
29 Mart 2021 - Pazartesi 12:01
 
Hidromek yeni iş makinası HMK 635 WL yi piyasaya sürdü
Yerli iş makinası üretici Hidromek yeni iş makinasını sahaya sürdü. Kısa sürede dünya genelinde önemli bir pazar edinen Hidromek yeni makinaları ile iddasını sürdürüyor. Argesi tamamen Hidromek'e ait olan lastikli yükleyici HMK 635 WL serisini tanıtarak piyasaya sürdü.
HAVAYOLU Haberi
Hidromek yeni iş makinası HMK 635 WL yi piyasaya sürdü

Hidromek Lastikli yükleyicisi HMK 635 WL sahalarda

 

HİDROMEK’in yeni lastikli yükleyicisi HMK 635 WL sahalardaki yerini alıyor. Ağır hizmet tipi yapısı, yüksek kaldırma kapasitesi ve koparma kuvveti ile en zorlu şartlarda dahi üstün performans ve dayanıklılık sunan HMK 635 WL, düşük yakıt tüketimi, çok yönlü kullanımı ve operatör konforu ile kullanıcı beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor. 
 
Mühendislik, AR-GE ve tasarım ekiplerinin yoğun çalışmalarıyla ürün gamını genişletmeye devam eden HİDROMEK, yeni lastikli yükleyicisi HMK 635 WL’yi tanıttı. 
 
YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLIYOR
 
HMK 640 WL’nin ardından HİDROMEK’in lastikli yükleyici ailesine katılan HMK 635 WL, taş ocağı işletmelerinde, beton santrallerinde, endüstriyel uygulamalarda, kamu hizmetlerinde ve farklı ataşman kullanım imkanı ile birçok alanda üretken ve verimli çalışma imkanı sağlıyor.
 
Yüksek motor gücü, dayanıklılığı ve seri performansı ile dikkat çeken HMK 635 WL, kısa sürede az yakıtla yükleme avantajı sunuyor. Yüksek kaldırma kapasitesi ve koparma kuvveti ile öne çıkan HMK 635 WL, üretkenliği ve verimliliği artırıyor. 
 
HMK 635 WL’nin ROPS / FOPS sertifikasına sahip ergonomik operatör kabini kullanıcı konforu ve güvenliğini ön planda tutuyor. Sunduğu ısıtmalı ve hava süspansiyonlu operatör koltuğu, geri görüş kamerası, dokunmatik ekran, elektrik kontrollü ve ısıtmalı ayna gibi seçenekleriyle operatöre konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Hidromek, yeni, iş, makinası, HMK, 635, WL, yi, piyasaya, sürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı