Mercedes 4 Akslı Çekiciler
Nakliye portalı
Haber
27 Aralık 2020 - Pazar 23:12
 
Mercedes 4 Akslı Çekiciler
Ağır nakliye lojistiğinin en önemli araçlarının bir parçası olan çekiciler her firmanın almak istediği güçlü araçlardır.Üretici firmalar 3 aks, 4 aks, 5 aks gibi çekiciler üreterek öekr kabiliyetini artırmaya çalışmaktadırlar.Mercedes firmasının ürettiği 4 akslı çekiciler 250 ton çeker kapasitesine sahip,Gigaspace L serisi tamda ağır nakliye için uygun araçlar.
ÜRETİCİLER Haberi
Mercedes 4 Akslı Çekiciler

 

 

 

250 tonluk yeni Mercedes  Actros.

 

Azami 250 tonluk Actros ile sadece oldukça ağır ve büyük yüklerin taşınması için geliştirilmiş ve üretilmiş olan bir çekici araç sunuluyor.

 

250 tona kadar Actros konfor, araç performansı ve esneklik konusunda ölçüleri belirliyor. İlk bakışta, her sürüşte ve aralardaki tüm molalarda - GigaSpace ve dem BigSpace sürücü kabinleriyle ağır yük nakliyesinde tam da ihtiyacınız olan çalışma ve yaşam konforunu sağlıyor.

 

Güçlü ve güvenilir Euro VI motorları, PowerShift 3 vites otomatiği ve Turbo-Retarder debriyajı ile ağır yük taşımacılığının gerektirdiği performansı sunan, güçlü ve son derece yüklenebilir bir tahrike sahiptir. Ve devasa performansı güvenilir bir şekilde kullanabilmeniz için azami 250 tonluk yeni Actros'u, sunulan bu gücü azami yüklenmede bile hassas bir şekilde yola aktaran oldukça dayanıklı bir yürüyen aksam, süspansiyon ve şasi konstrüksiyonu ile donattık.

 

Avantajlara genel bakış.

 

Ağır yük nakliyesinde tüm talepleri karşılayan güçlü, çekişli, sıralı 6 silindirli motorlar

Yüksek motor ve Retarder kullanım süreleri için arka soğutma tertibatı1

Kalkışta ve manevra sırasında aşırı yüklenmeler için aşınmasız Turbo-Retarder kavrama1

16 vitesli Mercedes PowerShift 31

Kullanım odaklı sürüş programları ve modları ile ilave fonksiyonlar

Farklı dorse bağlantı kaplinleri ve montaj plakaları sayesinde yüksek kullanım oryantasyonu ve ayrıca çekme ve itme çalışmaları için ön ve arkada ağır yük kaplinleri1

16 ton'a kadar taşıma kapasitesine sahip dayanıklı arka akslar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mercedes, 4, Akslı, Çekiciler, Lojistik haberler, Lojistik bilgiler, Lojistik
Yorumlar
Haber Yazılımı